O mě

Vítám Vás na svých webových stránkách.

Jmenuji se Martina, vystudovala jsem školu se zaměřením na administrativní práci. Když mi děti odrostly a velmi brzo jsem se stala mladou babičkou. Zůstala jsem s prvním vnoučkem na mateřské dovolené. Přemýšlela jsem o tom jak bych mohla po tolika letech začít pracovat z domova. V roce 2013 jsem si založila internetový obchod se svíčkami, šperky a dalšími výrobky, dnes již převážně rukodělné výrobky a výrobky na zakázku. E-shop Obchůdek Luna provozuji dodnes. 

Když v roce 2017 na trh přišla nová kosmetika a kamarádka mi nabídla spolupráci s Farmasi kosmetickou firmou neváhala jsem. A protože jsem někdy hodně skeptická, stala jsem se na celé dva roky  jen testovatelkou produktů. Až po dvou letech na jaře roku 2019 jsem se rozhodla pro spolupráci. 

Důvodem pro spolupráci se stala spokojenost s výrobky v lékárenském složení, snadný úklid domácnosti a spokojenost kamarádů a známých, kteří se začali zajímat. Největší radost mám z výsledků a z pomoci lidem, kteří bojovali s akné, lupenkou, atopickým ekzémem, stárnutím, pigmentovými skvrnami a podobně.......

Práci jsem na 6 měsíců musela z rodinných důvodů přerušit a od července jsem opět k práci vrátila i přesto jsem měla pasivní příjem i když jsem nepracovala,  měla jsem stálou podporu od vedení. 

I Vy se můžete stát členy mého týmu a budovat si svůj vlatní nebo být zákazníkem a nakupovat si podle potřeby.