O Farmasi

FARMASI vyváží své produkty do 123 zemí, dosáhla 365 miliónů spotřebitelů, 

má přes  50000 prodejních míst.

Farmasi ......

Kdo je Farmasi

Úspěch není jen o štěstí, ale je výsledkem obětavé práce a vrcholem zkušeností.  V roce 1950 Dr. C. Tuna s rodinou založil kosmetickou firmu, která přinášela lidem kvalitní a zdravé výrobky a zabezpečovala stabilní budoucnost.

Továrna je postavená v Omerli, v Istanbulu, obklopená lesy a kopci. FARMASI produkuje více než 2000 druhů výrobků. Její továrny zabírají oblast 145.000m² a používají ligh-tech zařízení integrované výroby. Patří mezi přední výrobní společností v Turecku. Vyrábějí  širokou škálu produktů, od dekorativní kosmetiky a parfémů, produktů pro péči o pleť a tělo, dentální péči, vlhčené utěrky a ekologické čistící prostředky pro domácnost.  Všechny výrobky jsou vyráběny podle receptur Dr. C. Tuny, splňují nejvyšší standardy ochrany zdraví spotřebitele a všechny jsou certifikovány v nezávislých mezinárodních společnostech. Netestujeme na zvířatech – certifikát PETA. Produkty neobsahují živočišné složky, takže jsou vhodné pro vegany.

FARMASI vyváží své produkty do 123 zemí, dosáhla 365 miliónů spotřebitelů a má přes  50000 prodejních míst. Tajemství úspěchu není jen důsledkem jejich obrovské kapacity, ale také díky zásadnímu rozhodnutí Hakana Omer Tuny, předsedy a zástupce FARMASI, člena druhé generace rodiny Tuna. Přišel s myšlenkou neprodávat produkty přes distribuční společnosti, ale pracovat při prodeji přímo se spotřebiteli. Od roku 2010 FARMASI změnilo systém prodeje a vytvořilo vlastní Multi-Level Marketing, který čerpal ze zkušeností s prodejem v Turecku. To  dynamicky nastartovalo prodej výrobků FARMASI.

V současnosti se systémem MLM prodávají produkty FARMASI v 15 zemích a obrat společnosti se zvyšuje velmi vysokým tempem. FARMASI nejen drží krok s novými světovými trendy, ale ve vlastních vývojových laboratořích dokáže vyvíjet nové výrobky rychleji než konkurence.

FARMASI podporována třemi generacemi rodiny Tuna se posouvá stále výše.

Od ledna 2017 působí Farmasi i v České republice. Kvalitní produkty bez parabenů, ftalátů, formaldehydu a triclosanu za dostupné ceny si rychle získávají své zákazníky. Jako novinka na českém trhu nabízíme jedinečnou příležitost pro všechny, kteří si s námi chtějí budovat kariéru a plnit sny.

Přidejte se k nám…

.

  • Bezkonkurenční ceny
  • Přírodní produkty
  • Certifikáty
  • 67 let na trhu
Přidat se

Farmasi

Farmasi nákup z pohodlí domova - uvítací balíčky, kde si vybere každý.

Kdo je Farmasi

Farmasi je turecký výrobce kosmetiky a bio čistících přípravků. Nejedná se tedy o žádnou překupnickou firmu. Není také žádný nováček na trhu. Do roku 2010 se produkty této společnosti prodávali  v drogeriích, lékárnách a obchodech. Zakladatelem je Dr.Tuna - lékař, jehož jméno se stalo značkou léčebné kosmetiky. Farmasi je na trhu 67 let ve 123 zemích světa a 5 kontinentech.

Proč MLM

 MLM je moderní způsob obchodování. MLM funguje tak, že   společnost přímou cestou ( maximálně přes její pobočku skladu ) dodává zboží svým distributorům. Cena se nikde nenavyšuje a proto mají výrobky nižší cenu. MLM je způsob podnikání a také možnost jak ušetřit za nákup nebo si přivydělat peníze. Farmasi zvolila cestu přímého prodeje.

K čemu se registrací zavazuji

K ničemu.  Díky tomu, že vstoupíte do světa Farmasi máte okamžitou slevu na své zboží ve výši 23%. Nemusíte mít žádný povinný měsíční nákup. Je jen na každém jedinci, co si ve spolupráci najde za příležitost. Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova a chcete další výhody od firmy, Tak se registrujte..

white correct+

Vyhrajte boj s barevnými nedokonalostmi pleti Dr.C.Tuna White Correct+ 

je účinným řešením pro boj s pigmentovými skvrnami, rozjasní a zesvětlí Vaší pleť,  řada je obohacena o řasy z lile.

Rozjasňující krém má SPF 22, proto sadu můžete používat celý rok.